Bilişim ve Hukuk!

9 Eki 2011

Twitter Auto Follow / Oto Takipçi


Merhaba,
Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde "Facebook Auto Like" diye birşey çıkmıştı. Şimdi de sizlerle bu Auto Like olayının Twitter’a uyarlanmış halini paylaşıyorum. -Twitter Oto Follow / Twitter Oto Takipçi-

-Türkiye’de İlk-

Kısaca bahsetmek gerekirse, Bu Twitter Auto Follow denilen şey, bir kaç kod satırından oluşuyor ve bu kod satırları sayesinde sitenize giren kişilerin her hangi bir yere tıkladıklarında, ziyaretçilerinizin -eğer twitter’da oturumları açıksa- sizin kodlara koyduğunuz twitter hesabını follow’lamasını yani takipçiniz olmasını sağlıyor.


Neyse, işlemlere geçelim.Forumda kodlar bozulduğu için kodları şu adresten veriyorum, kodları aşağıdaki adresten bulabilirsiniz.
Oto Follow Kodlarına Gitmek için Tıklayın.

Yukarıdaki kodları kullanarak boş bir sayfa’ya sahip olmuş olursunuz ve herhangi bir yere tıkladığınızda hesabınızı takip etmiş olursunuz.-kodlardaki twitter.com/HESAPADI yazan yere kendi twitter hesabınızın adresini yazın.-


Örnek Sayfa

Eğer bu sistemi kendi web sitenizde veya bir indexinizde kullanmak istiyorsanız, yine yukarıda verdiğim kodları kullanmak istediğiniz sayfanın kodlarının en üst kısmına yapıştırıyorsunuz. Ve aynı sistemi kendi sitenize enjekte etmiş oluyorsunuz.
Örnek Sayfa

Örnekler ile de sanırım sistemi kavramışsınızdır.
Gördüğünüz gibi bu kadar kolay.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Sürç-ü Lisan ettiysek affola.
Kullanıp kullanmamak kişinin vicdanına kalmıştır.Türkiye’de ilk olduğu için mutlaka alıntı yapılacaktır, lütfen kaynak belirtiniz.
Bâki Muhabbetle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder